Biuletyn Informacji Publicznej  Gmina Moskorzew  www.moskorzew.pl
Dane
Gmina
Urząd Gminy
Komunikaty i ogłoszenia
Informacje bieżące
Dyżury Przewodniczącego
RODO
Organy
Rada gminy
Komisje Rady
Wójt
Prawo lokalne
Statut Gminy
Nagrania sesji Rady
Sesje Rady
Posiedzenia komisji Rady Gminy
Uchwały Rady
Zarządzenia Wójta
Informacje o środowisku
Obwieszczenia
Mienie gminy
Budżet
Opinie RIO
Podatki i opłaty
Zagospodarowanie przestrzenne
Gospodarowanie odpadami
Strategia rozwoju
Informacje dla zarządców lokali
Wnioski do pobrania
Inne
Interpelacje Radnych
Nabór na ławników sądowych
Raporty o stanie Gminy
Wybory Prezydenckie 2015
WYBORY PREZYDENTA RP 2020 rok
Wybory do Sejmu RP i Senatu RP 2015
Referendum 2015
Wybory samorządowe 2018
Wybory do PE 2019
Wybory do Izb Rolnicznych
Wybory do Sejmu i Senatu RP 2019
Powszechny Spis Rolny 2020
Protokoły / wystąpienia kontrolne
Jednostki organizacyjne
Organizacje pożytku publicznego i Stowarzyszenia
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Oświadczenia
Konkursy na wolne stanowiska pracy
Informacje nieudostępnione
Rejestr Instytucji Kultury
Sprzedaż nieruchomości
PETYCJE
APELE
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Serwis
Sprawdź stan sprawy
Wyszukiwarka
Redakcja Biuletynu
Instrukcja obsługi
Rejestr zmian
Statystyka odwiedzin
 Komisje Rady strona główna 

Komisje Rady
KOMISJA BUDŻETU I FINANSÓW

Grażyna Wójcik - przewodnicząca

Przemysław Rajca - wiceprzewodniczący
Kordian Kucharczyk - członek
Leszek Herej - członek
Lena Nowak - członek

 
Data wprowadzenia informacji 2008-09-29 13:46:54 Informację zaktualizowano 2020-10-21 14:57:25, wprowadzający: Krystian Wójcik
KOMISJA ROLNICTWA, SPRAW SOCJALNYCH I OCHRONY
ŚRODOWISKA

Justyna Całka - przewodnicząca

Mirosław Szczechla - wiceprzewodniczący
Adam Adamus - członek
Włodzimierz Kozłowski - członek

 
Data wprowadzenia informacji 2009-09-03 10:50:10 Informację zaktualizowano 2020-03-24 08:56:25, wprowadzający: Krystian Wójcik
KOMISJA KULTURY, OŚWIATY I PORZĄDKU PUBLICZNEGO

Bożena Całka - przewodnicząca

Dominika Bryła - wiceprzewodnicząca
Sławomir Furmański - członek

 
Data wprowadzenia informacji 2009-09-03 10:54:54 Informację zaktualizowano 2020-03-24 08:56:30, wprowadzający: Krystian Wójcik
KOMISJA REWIZYJNA

Kordian Kucharczyk - przewodniczący

Małgorzata Łaskawiec - wiceprzewodnicząca
Grażyna Wójcik - członek
Bogdan Knapik - członek

 
Data wprowadzenia informacji 2009-09-03 10:57:18 Informację zaktualizowano 2020-03-24 08:56:37, wprowadzający: Krystian Wójcik
KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

Bogdan Knapik - przewodniczący

Leszek Herej - wiceprzewodniczący
Włodzimierz Kozłowski - członek
Justyna Całka - członek
Dominika Bryła - członek

 
Data wprowadzenia informacji 2019-07-03 14:33:47 Informację zaktualizowano 2020-03-24 08:56:45, wprowadzający: Krystian Wójcik
wersja do druku